• Wpisów: 50
  • Średnio co: 48 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 10:48
  • Licznik odwiedzin: 28 187 / 2450 dni
 
figusia12
 
The Sims zapowiada nowy dodatek TS3 Nie z tego świata !
Podam wam tu opis dodatku i fotki z gry . :

Wprowadzenie

Odwiedź tajemnicze Moonlight Falls, gdzie w świetle księżyca dzieją się dziwne rzeczy. Twórz nadprzyrodzone istoty: wilkołaki, wróżki, wiedźmy i czarodziejów. Rzucaj zaklęcia i mieszaj eliksiry, zaczarowując lub przeklinając życie Simów. Uważaj na zombi, wampiry i inne straszne niespodzianki, czekające w mieście nie z tego świata!

Cechy

   Graj nadprzyrodzonymi Simami: twórz wiedźmy, czarodziejów, wilkołaki, intrygujące wampiry i wróżki. Każde ma własne umiejętności magiczne, unikalne cechy i interakcje.
   Zwiedzaj miasto Moonlight Falls: odkryj niezwykłe tajemnice, które dzieją się tylko przy świetle księżyca . Czy Twoi Simowie postradają zmysły, czy staną się jeszcze potężniejsi?
   Doskonal rzemiosło magiczne i dziel się czarami: naucz się rzucać zaklęcia, szukaj rzadkich składników do warzenia eliksirów. Możesz dzięki temu zaczarować lub przekląć życie swoich Simów. Wysyłaj tworzone przez siebie eliksiry do znajomych, którzy grają w The Sims™ 3. Twoi Simowie mogą rozwijać umiejętności nadprzyrodzone oraz prowadzić karierę przepowiadacza przyszłości.
   Odkrywaj obiekty nie z tego świata: ścigaj się na miotle wokół areny, odwiedź wóz cygański albo przeglądaj się w magicznym lustrze. Możesz też obudzić legendarną postać Kościldy, osobliwej szkieletowej pokojówki. Skoro masz masę nowych, zaklętych obiektów, co z nimi zrobisz?
   Urządź swój dom w gotyckim stylu: dodaj sekretny loch z wejściem przez odsuwany regał oraz wypełnij dom nowymi, budzącymi grozę meblami.
   Zombifikacja: przyrządź specjalny eliksir, który stworzy Twoje własne powłóczące nogami, głodne mózgów potwory. Gryź innych Simów, aby szerzyć miłość i siać zamęt. Nie lękaj się, zawsze możesz sporządzić eliksir, który przywróci dawną postać Twojego Sima.

PAKIET Z EKSKLUZYWNĄ ZAWARTOŚCIĄ EDYCJI LIMITOWANEJ:

Zamów w przedsprzedaży Edycję Limitowaną The Sims™ 3 Nie z tego świata i odbierz ekskluzywną zawartość ze świata gry Plants vs Zombies, włącznie z nowymi strojami i działającą Groszkową Dmuchawką!
Groszkowa Dmuchawka – Ten niezłomny sojusznik jest gotowy bronić Twojego domu przed przemienionymi w zombi Simami oraz innymi podejrzanymi postaciami, takimi jak włamywacze i komornik! Faktycznie strzela w niepożądanych gości groszkiem!
Poszarpany strój zombi – Przebierz swojego Sima lub Simkę w klasyczny strój zombi z gry PvZ.
Strój "Zombi z gazetą" – Nie ma nic tak przerażającego jak krzykliwe bokserki i skarpety na tasiemkach. Przebierz swojego Sima lub Simkę w strój "Zombi z gazetą" z gry PvZ.
Kapelusze „Pachołek” i „Kubeł” – Natrętne zombi mogą nosić te rzeczy dla ochrony, ale to także modne elementy ubioru. Wystrój swojego Sima lub Simkę w te prześmieszne nakrycia głowy.
EKSKLUZYWNA NAGRODA ZA REJESTRACJĘ:
Zarejestruj online dodatek The Sims™ 3 Nie z tego świata, aby otrzymać ekskluzywne obiekty i wprowadzić do swojej gry nieco klimatu z Plants vs Zombies!Plakat PvZ – Za pomocą tej fajnej ozdoby na ścianę Twoi Simowie pokażą, jak bardzo uwielbiają tę popularną grę.
Koszulka PvZ – Przebierz swojego Sima lub Simkę i pokaż ich niepokorny charakter.

PREMIERA WE WRZEŚNIU TEGO ROKU !
Jak bedę miała jakieś nowinki na temat tego dodatku , zaraz bede pisać !!!

(Trwa ładowanie załączników…)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego