• Wpisów: 50
  • Średnio co: 48 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 10:48
  • Licznik odwiedzin: 28 187 / 2450 dni
 
figusia12
 
Poznaj nowy świat – Odkryj jeszcze dziś cuda Oazy Szczęścia!

W The Sims™ 3 Oaza Szczęścia Twoi Simowie znajdą się w samym środku oazy otoczonej ruchomymi piaskami pustyni. Znajdą tam pięknie zadbane ogrody, nowoczesne osiedla i przytulne domy nad brzegiem jeziora. Będą się delektorwać pysznymi daniami w bistro nad jeziorem lub zakochają się w świetle gwiazd. A w centrum miasta znajduje się tajemnicza studnia, która podobno spełnia życzenia Simów, którzy mają czyste serce. Jakie jest Twoje życzenie?

Całkiem nowe: Studnia Życzeń – Czy Twój Sim marzy o miłości? Bogactwie? Władzy i sławie? Może pragnie słuchać tupotu małych stópek albo chce po prostu żyć szczęśliwie... Studnia Życzeń pomoże Twojemu Simowi osiągnąć to wszystko i więcej! Wrzuć tylko monetę i wypowiedz życzenie, a przekonasz się, czy marzenia się spełniają...

Zawiera treści bonusowe

   Studnia Życzeń

 Wyposażeni w starą mapę skarbu, trzej bracia wyruszyli przez pustynię i znaleźli legendarną studnię życzeń! Pierwszy brat zażyczył sobie bogactwa i został obsypany złotem. Drugi brat zażyczył sobie władzy i gdy wrócił do domu, został mianowany burmistrzem swojego miasta. Trzeci brat zażyczył sobie miłości, spotkał dziewczynę swych marzeń, stworzył rodzinę i założył w pobliżu studni miasto, które istnieje do dzisiejszego dnia.

Nie możesz dodać komentarza.